تکنولوژی و مدرنیته و امکاناتی که به تَبَع اون در اختیارمون قرار میگیره قابل جلوگیری و برخورد متعصبانه و واپسگرایانه نیست . 

ولی گویا اگه چاره ای نیندیشیم طومار خودمون و ابناء مون رو هم در هم خواهد پیچید!!! 

میتونم مطلب رو بیشتر باز کنم ولی میترسم به دلیل تلگرام زدگی و  بمب باران  اطلاعاتی که در همین لحظه ی خوندن این نوشتار از گروهها و شبکه های مختلف میشید و یا باید پیج تون رو چک کنید و تعداد لایکاتونو از افراد و احتمالن جنس مخالف بشمورید و یا کامنتا شونو جواب بدین ، حوصله خوندن این مطلب رو نداشته باشین  

خصوصن اگه فکر کنید که من هم مثل یه پدر یا سرپرست یا همسر دارم گیر میدم و با خودتون بگین برو بابا حال نداریم !!!

اینم میدونم که این فضا به من این امکان رو داده تا حرفامو به خیلیا بزنم و یا تبلیغ کنم و و

درسته نفس این فضا و امکانات خوبه. ولی.

ولی نمیدونم چرا استرس دارم!؟؟؟ فک میکنم داریم غرق میشیم و 

من بیشتر از شما نمیدونم و ادعا ندارم. 

خواهش میکنم شما هم نظرتون رو در این مورد همرسانی کنید.

فضای مجازی به طور عام و تلگرام و اینستا به طور خاص به شما کمک در مسیر اهداف گذشته تون کرده یا داره خراب کاری میکنه!؟؟؟ 

از دوستاتون از همسرتون. از بچه هاتون از اقوامتون و همکاراتون. دارین دور میشین و به چه افرادی و غریبه هایی نزدیک شدین و چه سفره هایی که نباید پهن کنین پهن کردین و گوشه هایی که نباید نشون میدادین نشون دادین ؟!!!.

الان .یه لحظه سرتون بیارین بالا همین الان. آره دقیقن همین الان شاید یکی از عزیزاتون حرفی زده یا سوالی کرده و شما مشغول گوشی بودین. 

تصور میکنم بهتره مث خیلی کارای دیگه یه زمان خاص واسه ی چک تلگرام و اینستا بذاریم . 

خبرای خوبی از پیچیده شدن طومار بعضی زندگیا به دلیل فضای مجازی نمیشنوم!!!!!!

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها